Do nowych słuchawek Aftershokz uszy stają się zbędne

Marka Aftershokz wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty. Są to bezprzewodowe słuchawki XTrainerz i Aeropex z technologią przewodzenia kostnego.

Słuchawki dostępne na rynku w mniejszy lub większy sposób izolują nas od dźwięków otoczenia. O ile w przypadku korzystania z nich w domu jest to zaletą, o tyle używanie takiego sprzętu podczas jazdy na rowerze lub spaceru może nie być bezpieczne. Nie słyszymy bowiem tego co się wokół nas dzieje i możemy wpaść pod samochód.

Problem ten wyeliminują najnowsze, bezprzewodowe słuchawki firmy Aftershokz: XTrainerz i Aeropex, które wchodzą właśnie na polski rynek. Nie są to bowiem standardowe słuchawki, wyposażone w przetworniki emitujące dźwięk. Ten model korzysta z bowiem technologii przewodzenia kostnego. Przewodzi więc fale dźwiękowe do ucha wewnętrznego przez kości policzkowe, z całkowitym pominięciem bębenka. A dzięki technologii Premium Pitch 2 Stereo Sound, mamy gwarancję czystego, mocnego dźwięku z wyraźnymi basami.

Bezprzewodowe słuchawki inne niż wszystkie

Model XTrainerz jest wodoszczelny i odporny na pył (norma IP68), więc można nie tylko biegać z nimi w deszczu, ale też pływać. Produkt posiada też odtwarzacz MP3, wspierający formaty MP3, WAV, AAC, WMA i FLAC z wbudowaną pamięcią 4GB.

Sprzęt jest wygodny w obsłudze, natomiast bateria umożliwia pracę przez maksymalnie 8 godzin. Jej ponowne naładowanie zajmie około 2 godziny. XTrainerz dostępny jest w kolorze wersjach Aquamarine, Black Diamond, Ruby Red oraz Sapphire Blue. Produkt już dziś trafił do sklepów, a możemy go kupić w cenie 699 zł.

bezprzewodowe słuchawki

Drugim z nowych produktów są bezprzewodowe słuchawki Aeropex. Ten model również jest wodoszczelny i odporny na pył. Zmieniony o 30 stopni kąt nachylenia przetworników ogranicza drgania, a technologia PremiumPitch 2+ zapewnia optymalne doznania dźwiękowe. echy słuchawek Aeropex:

Dzięki konstrukcji OpenFit, zapewniają wygodę użytkowania, umożliwiając słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmowy bez konieczności odcięcia się od wszystkiego, co dzieje się wokół nas. Tutaj również zastosowano technologię PremiumPitch 2+ zapewniającą wysoką jakość dźwięku, a wbudowana bateria także wystarczy na 8 godzin. Model Aeropex oferowany jest w czterech wersjach kolorystycznych: : Lunar Grey, Cosmic Black, Blue Eclipse oraz Solar Red. Za słuchawki zapłacimy 729 zł.

bezprzewodowe słuchawki

Źródło: Aftershokz.pl

You may also like...