Big Mouth Billy Bass powraca w nowej wersji. Sławna ryba wzbogacona o Alexę

Amazon rozpoczął przyjmowanie zamówień na nową generację ozdoby Big Mouth Billy Bass. Nowa wersja kultowej ryby posiada wbudowaną Alexę.

Big Mouth Billy Bass to jeden z najpopularniejszych gadżetów w Stanach Zjednoczonych. To animatroniczny okoń, który potrafi wyginać swe ciało oraz śpiewać. Produkt wprowadzony na rynek w latach 90-tych ubiegłego stulecia, wciąż wytwarzany jest w praktycznie niezmienionej formie. Amazon uznał jednak, że czas unowocześnić tę popularną ozdobę mieszkania. Stworzył więc zupełnie nową jej generację, wyposażoną w cyfrowego asystenta Alexę.

Produkt od dziś oferowany jest w przedsprzedaży w internetowym sklepie koncernu. Natomiast zamówione egzemplarze trafią do klientów już 1 grudnia tego roku. Nowa wersja pod względem wizualnym nie różni się wiele od pierwowzoru. Zupełnie inaczej przedstawia się kwestia jego wnętrza. Ryba ma bowiem wbudowanego głosowego asystenta Alexę, dzięki czemu odpowiada na zadawane pytania, czy też poinformuje o otrzymanych powiadomieniach.

Co ciekawe, ruch jego ust jest w pełni zsynchronizowany z odpowiedziami asystenta, co daje ciekawy efekt. Oczywiście nie mogło też zabraknąć jego najważniejszej funkcji, czyli śpiewania. Tym razem jednak repertuar nie ogranicza się wyłącznie do dwóch piosenek. Ryba obecnie może odtworzyć dowolny utwór z serwisu Amazon Music. I wówczas również rusza ustami naśladując artystę.

Jeśli chcielibyście posiadać taki gadżet to informuję, że Big Mouth Billy Bass kosztuje 40 dolarów. Jeśli teraz go zamówicie, to spokojnie dotrze akurat pod choinkę.

Big Mouth Billy Bass

Źródło: Amazon.com

You may also like...