Biurko zaprojektowane dla prawdziwego gracza

Każdy gracz potrzebuje profesjonalnego stanowiska, na którym mógłby rozmieścić cały swój sprzęt. Problem w tym, że zwykłe biurko dla gracza nie jest projektowane specjalnie z myślą o fanach rozrywki. Dlatego jeden z nich postanowił stworzyć własne.

David Wróbel zbiera na Kickstarterze pieniądze potrzebne do rozpoczęcia produkcji biurka, zaprojektowanego specjalnego biurka dla graczy. Może spoglądając na projekt zastanawiacie się cóż w nim takiego specjalnego.

Nie chodzi tu o wzornictwo biurka, lecz funkcjonalność i wygodę użytkowania, dlatego zostało wyposażone w szereg wejść oraz oplecione przewodami, dzięki którym w łatwy sposób można połączyć ze sobą różne urządzenia. Mamy więc złącza USB 2.0, HDMI, wyjścia zasilające, 3,5 mm gniazda słuchawkowe itp., dzięki którym w łatwy sposób podłączymy np. laptopa lub tablet do ustawionych głośników. Nie brakuje też miejsca na oświetlenie.

Projektant biurka chce zebrać 75,000 dolarów. Do końca zbiórki pozostało jeszcze około trzech tygodni, a na razie zgromadził około 15 tysięcy. Pomysł ciekawy, ale nie wróżę mu komercyjnego sukcesu. Dlaczego? Oczywiście z powodu ceny ustalonej na poziomie 489 dolarów. Poza tym sprzęt jest ewidentnie przeznaczony dla prawdziwych geeków, a do dość niszowy rynek.

biurko

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...