Xiaomi Black Shark traf na zachodnie rynki

Xiaomi Black Shark nie będzie już dłużej dostępny tylko w Chinach. Producent zamierza niebawem wprowadzić go także do innych krajów.

Wiosną bieżącego roku swą premierę miał pierwszy gamingowy smartfon Xiaomi, jakim jest model Black Shark. Aktualnie można go jednak kupić wyłącznie w Chinach. Producent chciał bowiem zmniejszyć ryzyko w przypadku gdyby sprzęt nie spodobał się klientom. Model okazał się jednak wielkim sukcesem, więc niebawem będzie można kupić także w innych krajach.

Na oficjalnej stronie tego modelu pojawiła się ciekawa ulotka reklamowa. Sugeruje bowiem wprowadzenie telefonu także na inne rynki. Szczegółów co prawda nie podano, ale jeśli ktoś jest nim zainteresowany, to może podać swój email. Gdy smartfon zadebiutuje w innych krajach, zostanie wówczas o tym fakcie poinformowany.

Przypomnę, że Xiaomi Black Shark posiada 5,99″ ekran IPS o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, a także Snapdragona 845 z 6/8 GB RAM i 64/128 GB pamięci flash. Producent wyposażył go również w podwójną kamerę główną z 20 MP + 12 MP sensorami nagrywającą wideo w 4K oraz 20 MP przednią kamerę. Smartfon dysponuje ponadto 4000 mAh baterią.

Black Shark

Źródło: Global.blackshark.com

You may also like...