Jet Cable – pancerny kabel do ładowania smartfonów

Brytyjski startup JetCo opracował nowatorski przewód do ładowania naszych smartfonów oraz transferu danych. Jet Cable jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także uniwersalny, gdyż pasuje do wielu modeli urządzeń.

Użytkownicy smartfonów doskonale wiedzą, że przewody służące do ich ładowania oraz transferu danych, nie są najmocniejszym akcesorium. Po pewnym czasie ulegają uszkodzeniu, co grozi ryzykiem porażenia prądem lub pożarem. Trzeba więc kupić nowy, a oryginalne przewody kosztują niemało.

Brytyjski startup JetCo postanowił rozwiązać ten problem przy pomocy pancernego kabla Jet Cable. To produkt, który nie tylko wystarczy na wiele lat użytkowania, ale też jest w pełni uniwersalny, więc obsłuży wiele różnych urządzeń. Przede wszystkim ma wielowarstwową konstrukcję, a dodatkowo wzmocniony jest włóknem kevlarowym, zapewniającym mu wyjątkową trwałość i odporność na przetarcia oraz pęknięcia.

Jego dodatkową zaletą są wymienne końcówki mocowane na magnetyczny zaczep. Dzięki temu może współpracować z urządzeniami na iOS oraz sprzętem wyposażonym w złącza USB-C oraz mico-USB. Natomiast plastikowe elementy zapobiegają przegrzewaniu się kabla podczas ładowania. Przewód wspiera również systemy szybkiego ładowania.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem, takiego kabla, to informują, że Jet Cable można zamówić na stronie Kickstartera w cenie 17 funtów. Nie jest to może niska kwota, ale wytrzymałość oraz uniwersalność produktu czynią z niego bardzo atrakcyjną ofertę.

Jet Cable

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...