BlackBerry KEYone w teście zginania

Zack Nelson z kanału JerryRigEverything, przeprowadził kolejny test smartfonu. Sprawdził wytrzymałość modelu BlackBerry KEYone.

Po aferze z wyginającymi się iPhone’ami, wielu klientów woli wiedzieć, czy smartfon, po kilku miesiącach noszenia w spodniach nie wygnie się. Zack Nelson z kanału JerryRigEverything, postanowił odpowiedzieć na to pytanie w przypadku BlackBerry KEYone.

Telefon wyprodukowany przez chińską firmę TCL okazał się nadzwyczaj mało wytrzymały. Wprawdzie dzielnie znosił próby zarysowania obudowy, co można mu zaliczyć na plus, ale poległ na teście zginania.

Odporność na rysy nie obejmuje jednak klawiatury. O ile resztę obudowy trudno było zarysować, o tyle z klawiaturą poszło to bardzo łatwo. Dało się to zrobić przy pomocy zwykłego nożyka. Oczywiście jest bardzo mała szansa na to, że coś takiego znajdzie się w naszej kieszeni. Ale nosimy w niej klucze, czy monety, a to już może być problemem. Ekran natomiast nieźle poradził sobie z przypalaniem.

Niestety nawet delikatne wygięcie obudowy jest równoznaczne ze zniszczeniem telefonu. Podczas testu ekran wyskoczył bowiem już po przyłożeniu niewielkiej siły.

Kupując BlackBerry KEYone powinniśmy mieć więc świadomość tego, że sprzęt nie jest zbyt wytrzymały. Noszenie telefonu w kieszeni ciasnych jeansów nie jest więc najlepszym pomysłem.

BlackBerry KEYone

Źródło: Youtube.com

You may also like...