BlackBerry Motion w teście wytrzymałości JerryRigEverything

Właściciel kanału JerryRigEverything, przetestował wytrzymałość kolejnego smartfona. Tym razem w jego ręce tracił stosunkowo nowy model BlackBerry Motion, który pojawił się w sprzedaży w grudniu zeszłego roku.

BlackBerry Motion to sprzęt ze średniej półki, wyposażony w wodoszczelną obudowę, 5,5″ ekran IPS Full HD, procesor Snapdragon 625 oraz 4 GB RAM i 32 GB pamięci użytkowej. Na jego pokładzie znajdziemy także 12 MP aparat główny nagrywający wideo w 4K oraz 8 MP przedni, a całość zasila 4000 mAh bateria. Warto też dodać, że w przeciwieństwie do dwóch poprzednich modeli, ten nie posiada fizycznej klawiatury. Jest więc już typowym smartfonem z Androidem.

Zack Nelson poddał go swym zwyczajowym testom, sprawdzając m.in., wytrzymałość na zarysowania. W tej materii nie ma powodów do zmartwienia, gdyż rysy na ekranie pojawiły się dopiero przy narzędziu o twardości 6 w skali Mohsa. Co ciekawe, czytnik odcisków także jest pokryty szkłem, więc nie musimy się martwić, że zacznie się rysować. Szkło chroni również obiektyw tylnego aparatu,

Plecki telefonu mają gumowaną powłokę dla zapewnienia dobrego uchwytu, która również chroni przed rysami. Z łatwością oparła się próbie porysowania przez klucze, więc noszenie telefonu w kieszeni nie stanowi ryzyka. BlackBerry Motion śpiewająco przeszedł także test zginania, więc noszenie go w tylnej kieszeni spodni jest całkowicie bezpieczne.

Pełny test obejrzycie na poniższym wideo. Dodam, że BlackBerry Motion na polskim rynku dostępny jest w cenie około 2000 zł.

BlackBerry Motion

Źródło: Youtube.com

You may also like...