BlackBerry wciąż bez Instagramu

Kiedyś dominująca platforma wśród biznesmenów, dziś praktycznie stała się bezużyteczna z punktu widzenia użytkownika. Mowa oczywiście o BlackBerry, które nadal ma znacznie ograniczone funkcje, w porównaniu do innych systemów operacyjnych.

Największą bolączką tego systemu, która praktycznie odstrasza młodych konsumentów, jest ciągły brak dostępu do Instagramu. Co więcej, nie zanosi się na to, by ten problem został rozwiązany w najbliższej przyszłości, co potwierdził Alec Saunders, jeden z wice prezesów BlackBerry podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej na evencie BlackBerry Jam Asia 2013.

Powiedział tam, że oficjalnej aplikacji na razie nie będzie i użytkownicy urządzeń pracujących na tej platformie, muszą radzić sobie sami, korzystając z alternatywnego oprogramowania dostarczanego przez firmy trzecie.

Taka wypowiedź padająca z ust przedstawiciela BlackBerry jest nieco dziwna i niezbyt dobrze świadczy o firmie, która nie jest w stanie zaspokoić potrzeb swych klientów. Być może faktycznie powinni poszukać alternatywnego rozwiązania i po prostu przesiąść się na bardziej funkcjonalny sprzęt, np. Windows Phone, lub Androida.

Źródło: Lifehacker.com.au

You may also like...