Blitzwolf BW-WA3 Pro niezbędnym wyposażeniem każdego imprezowicza

Blitzwolf BW-WA3 Pro to najnowszy głośnik bezprzewodowy, który pomoże rozkręcić każdą imprezę. Pomoże w tym moc 120 W oraz bateria wystarczająca na 15 godzin nieprzerwanego grania.

Ładna pogoda plus grono bliskich przyjaciół, zwykle oznacza imprezę. Oczywiście aby zorganizować balangę potrzebujemy odpowiedniego sprzętu audio i to nie zwykłej pierdzawki, z której mało słychać, lecz porządnego głośnika. Pomocny może się tu okazać najnowszy bezprzewodowy głośnik Blitzwolf BW-WA3 Pro.

Blitzwolf BW-WA3 Pro niezbędnikiem imprezowicza

Produkt o całkiem eleganckim wzornictwie posiada aż cztery przetworniki, które gwarantują czysty i mocy dźwięk w pełnym zakresie pasma. Zestaw o mocy muzycznej 120 W składa się bowiem z dwóch 53 mm przetworników wysokotonowych oraz dwóch 78 mm głośników basowych. Połączono je z technologią DSP, która gwarantuje mocne bazy przy minimalnym poziomie zniekształceń. Jeśli jednak 120 W wyda się Wam zbyt małą mocą, można sparować ze sobą dwa głośniki i wówczas podwoimy moc, uzyskując przy tym dźwięk stereofoniczny.

Nie musimy też martwić się, że impreza zakończy się przedwcześnie, bo wyczerpie się akumulator głośnika. Producent zadbał o to, by uniknąć takich sytuacji, dlatego sprzęt posiada aż 16 000 mAh akumulator, który wystarczy na 15 godzin ciągłego słuchania. A gdyby w trakcie imprezy wyczerpał się nasz smartfon, możemy go doładować z głośnika, ponieważ posiada funkcję powerbanku. Baterię jego samego naładujemy natomiast w sześć godzin z portu USB-C.

Blitzwolf BW-WA3 Pro obsługuje Bluetooth 5.0. Ale ma też gniazdo AUX i USB, więc muzykę może odtwarzać nie tylko ze smartfona, lecz również z pendrive’a. Natomiast wbudowane podświetlenie RGB, z pewnością przyda się podczas imprezy, zapewniając dodatkowe efekty świetlne.

Oczywiście głośnik może też pełnić funkcję zestawu głośnomówiącgo, gdyż ma wbudowany mikrofon. Zaś klasa wodoszczelności IPX5 ochroni go przed przypadkowym zalaniem płynem. Sprzęt ma wymiary 282 x 112 x 101 mm i waży 2,7 kg. Aby więc wygodniej go przenosić, producent dodał specjalny pasek na ramię.

Ten bezprzewodowy głośnik może być nasz już za 139,99 dolarów. To cena promocyjna, więc warto się pospieszyć, gdyż po zakończeniu promocji będzie kosztował 259,99 dolarów.

Jeśli potrzebujecie czegoś mniejszego i tańszego, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór bezprzewodowych głośników. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Blitzwolf BW-WA3 Pro

Źródło

You may also like...