Bloodborne i Ratchet and Clank w marcowym PlayStation Plus

Sony przedstawiło marcową ofertę usługi PlayStation Plus. Szczególnie ucieszą się z niej posiadacze PS4, którzy w tym miesiącu mogą liczyć na popularne gry Bloodborne i Ratchet and Clank.

Subskrybenci usługi PlayStation Plus mogą od dziś zacząć pobieranie nowych tytułów, które na ten miesiąc przygotował im koncern Sony. Jak zwykle w ofercie serwisu są cztery produkcje, z czego dwie to gry na PlayStation 4, zaś pozostałe są na PS3 i PS Vitę.

Posiadacze ostatniej konsoli Sony otrzymali Bloodborne, będącą jedną z pierwszych exclusive’ów tej platformy. To popularne i wysoko oceniane RPG zostało wydane w marcu 2015 roku i oferuje nam wiele godzin dobrej zabawy. Równie ciekawą produkcją jest wydane w 2016 roku Ratchet and Clank. Ta platformówka z elementami akcji ma wszystko co potrzeba, a więc dynamiczną rozgrywkę, sporo humoru i ładną grafikę.

Użytkownicy PlayStation 3 mogą natomiast liczyć na grę Legend of Kay and Mighty No. 9, a na PS Vitę przygotowano Claire: Extended Cut i Bombing Busters. Wszystkie tytuły wspierają funkcję cross-buy, a więc można się nimi bawić na obu konsolach.

Pamiętajmy jednak, że PlayStation Plus darmowe gry dla użytkowników PS3 oraz PS Vity, będzie oferować tylko przez następny rok. W marcu 2019 roku zakończy się wspieranie obu tych platform.

PlayStation Plus

Źródło: Playstation.com

You may also like...