BLU Tank Xtreme Pro – wytrzymały smartfon do pracy

Firma BLU specjalizująca się w produkcji tanich i wytrzymałych smartfonów, prezentuje nowy model. Jest nim pancerny BLU Tank Xtreme Pro.

Większość smartfonów dostępnych na rynku, to urządzenia delikatne, które niezbyt dobrze znoszą upadki i wstrząsy. Tymczasem przedstawiciele niektórych grup zawodowych potrzebują bardziej solidnego sprzętu, który nie boi się wstrząsów oraz zalania wodą.

Takie urządzenia dostarcza m.in., firma BLU. Przedsiębiorstwo pokazało właśnie nowy smartfon, zaprojektowany w taki sposób, aby bez trudu znieść ostre traktowanie. Model BLU Tank Xtreme Pro, został wyposażony we wzmacnianą obudowę pokrytą grubą warstwą gumy, która doskonale zabezpiecza sprzęt przed wstrząsami i wodą. Potwierdza to certyfikat IP68.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to w przypadku takich modeli są to zwykle urządzenia z niskiej półki. Mamy więc 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 720 pikseli. Pod maską znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Zainstalowana przez producenta bateria, ma pojemność 4300 mAh, natomiast aparaty dysponują sensorami 8 Mpix (główny) i 5 Mpix (przedni).

BLU Tank Xtreme Pro kosztować ma około 200 dolarów, a do sprzedaży wejdzie już na dniach.

BLU Tank Xtreme Pro

BLU Tank Xtreme Pro

BLU Tank Xtreme Pro

Źródło: Bluproducts.com

You may also like...