BlueSpin – nowoczesny fidget spinner z Bluetooth

Fidget spinner to najpopularniejsza zabawka tego roku. Można jednak dodatkowo podnieść jej atrakcyjność, używając technologii. Tak powstał BlueSpin.

BlueSpin to projekt realizowany na platformie Indiegogo, będący technologiczną wersją niezwykle popularnego obecnie gadżetu. Różnica w porównaniu do standardowego wariantu, polega na obecności technologii bluetooth i możliwości komunikacji ze smartfonami.

Innymi słowy, BlueSpin łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną na Androida, iOS i Windowsa. Przekazuje do niej dane o swym działaniu, czyli prędkości obrotów, wykonywanych combosach itp. Użytkownik korzystający z tej zabawki, widzi na ekranie smartfona jak szybko ją obraca oraz ile zdobył punktów.

W ten sposób może mierzyć się z kolegami lub z ludźmi z całego świata, gdyż aplikacja posiada tablicę międzynarodowych wyników. Można więc sprawdzić swe umiejętności z fanami zabawki mieszkającymi w innych krajach.

Aplikacja oferuje także możliwość udostępnienia swego wyniku w mediach społecznościowych oraz posiada funkcję czatu pozwalającego porozmawiać z innymi fanami gadżetu. Ma również funkcję lokalizacji, więc jeśli zgubimy zabawkę, można ją łatwo odnaleźć.

Kampania jeszcze nie ruszyła, więc trudno powiedzieć kiedy BlueSpin trafi do sprzedaży.

fidget spinner

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *