Popularni bohaterowie serii Resident Evil zawitali do Fornite

Epic Games kontynuuje swą współpracę z Capcomem, w ramach której dodał do Fortnite dwie główne postacie serii Resident Evil. Są to Chris Redfield i Jill Valentine.

Trudno jest utrzymać popularność jakiejś gry przez dłuższy okres czasu. Wygląda jednak na to, że twórcy Fornite doskonale wiedzą jak to robić. Epic Games co jakiś wzbogaca swój flagowy tytuł o nowe postacie pochodzące z komiksów, filmów, a także gier wideo i właśnie dodał kolejnych bohaterów. Tym razem są to postacie znane z kultowej serii Resident Evil.

W grze pojawili się najbardziej znani bohaterowie serii, mianowicie Chris Redfield i Jill Valentine. Obie postacie wyposażono w alternatywne kostiumy Hound Wolf Squad Style oraz Raccoon City Style. Dodano również trzy kolory ziół używanych do leczenia w Resident Evil oraz maszynę do pisania wykorzystywaną do zapisywania stanu gry. Są także tematyczne kilofy, a nawet specjalna emotikona kpiąca z najbardziej znanej fikcyjnej korporacji.

Skórki oraz wyposażenie dostępne są do kupienia w oddzielnych zestawach S.T.A.R.S. Team oraz S.T.A.R.S. Team Gear i dostaniecie je w sklepie Fortnite.

Fortnite

Źródło

You may also like...