Bowers & Wilkins ma własną alternatywę dla inteligentnych głośników

Bowers & Wilkins Formation Flex, jest nową alternatywą dla Google Home czy Apple HomePod. To inteligentny głośnik z doskonałą jakością dźwięku.

Rynek inteligentnych głośników wyposażonych w głosowych asystentów, rozwija się w błyskawicznym tempie. Takie produkty mają w swej ofercie nie tylko Amazon, Google czy Apple, ale też wiele innych firm. Głośnik wydaje się być całkiem przydatnym elementem wyposażenia naszego mieszkania. Nie tylko pozwala bowiem obsługiwać domowe urządzenia za pomocą komend głosowych, ale też słuchać muzyki. Z tym ostatnim może być jednak problem, gdyż w wielu modelach jakość pozostawia nieco do życzenia.

Z jakością brzmienia nie będą mieli problemu użytkownicy najnowszego głośnika Bowers & Wilkins Formation Flex. Zapowiedziany właśnie sprzęt, który wkrótce trafi na sklepowe półki, przedstawia się bardzo interesująco. Producent położył bowiem duży nacisk na jakość dźwięku, stosując w nim tę samą technologię tweetera co w głośnikach serii 600. Gwarantuje ona dźwięk o wyjątkowej jakości.

Głośnik może być wykorzystywany pojedynczo, w parze z innym egzemplarzem lub połączeniu z innymi głośnikami tego producenta. Oferuje dźwięk w rozdzielczości 96/24-bity i posiada WiFi oraz Bluetooth, a także Apple AirPlay 2 oraz dostęp do serwisu Spotify Connect.

Producent nie ujawnił jeszcze ceny oraz daty premiery swego inteligentnego głośnika. Nieoficjalnie mówi się jednak, że będzie kosztował 399 funtów. Cena nie jest niska, ale produkty Bowers & Wilkins to wysoka półka, więc nie należy oczekiwać że będą tanie.

Bowers & Wilkins Formation Flex

Bowers & Wilkins Formation Flex

Źródło

You may also like...