Brewie – nasz własny domowy browar

Każdy wie, że tego co sprzedają wielkie koncerny i dla niepoznaki nazywają piwem, w ogóle nie da się pić. Warto więc warzyć piwo w domu, a wbrew pozorom jest to proces niezwykle prosty, o ile posiadamy urządzenie o nazwie Brewie.

Brewie to ultra nowoczesny domowy browar wyposażony w dotykowe sterowanie oraz moduł WiFi, który jakiś czas temu pojawił się na platformie Indiegogo. Konstruktorzy wykorzystując tę platformę, chcieli zebrać pieniądze na rozpoczęcie seryjnej produkcji. Teraz powraca tam, by zebrać jeszcze więcej przedsprzedażowych zamówień i szybciej wprowadzić sprzęt do sprzedaży.

Nowy model Brewie został znacznie usprawniony w porównaniu do poprzedniej wersji. A jego twórcy zapewniają, że modyfikacje w postaci lepszej pompy i systemu chłodzenia, pozwolą znacznie skrócić czas warzenia piwa.

Domowy browar nie jest jednak przeznaczony dla zwykłego Kowalskiego, ponieważ będzie dość kosztownym sprzętem. Jego cenę szacuje się na około 2200 dolarów w zależności od wyposażenia.

Trzeba jednak pamiętać, że jest to urządzenie w pełni automatyczne, czyli piwo może w nim produkować kompletny amator. Brewie dostarczy wskazówki na temat ilości produktów, które trzeba w nim umieścić i sam zajmie się całą pracą, zaś zadaniem użytkownika będzie jedynie spożycie gotowego piwa.

Brewie

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...