Burnout Paradise powraca w odświeżonej wersji

Criterion Games zapowiedziało odświeżoną wersję popularnych niegdyś wyścigów Burnout Paradise. Tytuł już w przyszłym miesiącu pojawi się na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz pecety.

W 2001 roku na konsole trafiła gra Burnout Paradise, stworzona przez studio Criterion Games. Były to bardzo dynamiczne wyścigi o zręcznościowym charakterze, które szybko zdobyły grono wiernych fanów. Było ich tak dużo, że produkcję serii kontynuowano do 2011 roku, wydając ją na wszystkie liczące się platformy.

Zgodnie z modą na odświeżanie znanych produktów, Electronic Arts postanowiło wprowadzić do sprzedaży odświeżoną wersję pierwszej odsłony tej serii, którą zatytułowano Burnout Paradise Remastered. Tytuł pojawi się na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już 16 marca i będzie kosztował 40 dolarów. Nieco później zostanie wydany także na pecety. Jeśli natomiast jesteście subskrybentami usługi EA Access, to będziecie mogli rozpocząć zabawę już od 6 marca.

Odświeżona wersja popularnych wyścigów będzie zawierać oryginalną grę oraz osiem dodatków. Wśród nich znajdzie się także całkowicie nowy świat o nazwie Big Surf Island. Nie dostaniemy jednak DLC Time Savers, pozwalającego odblokować wszystkie samochody dostępne w grze i oferujące unikalne kolory lakierów dla każdego z nich.

Oczywiście producent poczynił także sporo zmian w zakresie grafiki, dostosowując tytuł do współczesnych standardów. W wersji na PS4 Pro oraz Xboxa One X, gra będzie więc oferować obraz w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Rozdzielczość Ultra HD powinna być dostępna także w przypadku peceta, natomiast użytkownicy słabszych wersji konsol, będą musieli zadowolić się grafiką w 1080p.

Dobrą wiadomością jest to, że gra nie będzie zawierać mikrotransakcji co w przypadku tytułów EA jest ostatnio dużym problemem. Początkowo wprawdzie pojawiła się taka informacja, ale na szczęście okazało się, że był to zwykły błąd. Potwierdził to na Twitterze Ben Walke, manager społeczności EA.

Burnout Paradise

Źródło: Slashgear.com

You may also like...