BUXUS Eva miejskim elektrykiem z wbudowaną kartą eSIM

Na Indiegogo wystartowała kampania nowego elektryka BUXUS Eva. Przypominający motocykl, rozpędza się do 48 km/h i na jednym ładowaniu przejedzie dystans 103 km.

Jeżeli szukasz elektryka, który pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu, to sugeruję byś zainteresował się najnowszym modelem BUXUS Eva, który właśnie pojawił się na Indiegogo. To e-bike, który nie wygląda jak tradycyjny rower, gdyż stylistyką przypomina motocykl retro. Jest przy tym całkiem mocny i wyposażony w nowoczesne technologie.

Nietypowa stylistyka BUXUS Eva

Konstruktorzy wyposażyli go w 750 W silnik umieszczony w piaście tylnego koła, który generuje 80 Nm momentu obrotowego. Jednostka rozpędza jednoślad do prędkości 48 km/h i oferuje trzy tryby elektrycznego wspomagania. Wyposażono ją także w specjalny sensor, który na bieżąco kontroluje siłę pedałowania i automatycznie dopasowuje poziom wsparcia.

W atrapie baku paliwa znajduje się 960 Wh bateria wyprodukowana przez Samsunga, pozwala pokonać dystans 103 km. Natomiast jej ponowne naładowanie zajmie użytkownikowi około 4,5 godziny.

Projektanci tego e-bike’a zadbali o komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wygodę zapewniają grube opony, a także przednie oraz tylne zawieszenie, które doskonale tłumi wszelkie nierówności podczas jazdy. O bezpieczeństwo dbają natomiast czterotłoczkowe hydrauliczne hamulce tarczowe ze 180 mm tarczami, które gwarantują sprawne zatrzymanie w sytuacjach awaryjnych.

BUXUS Eva ma także na pokładzie nowoczesne wyposażenie. Dzięki karcie eSIM możemy sparować go ze smartfonem i korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak bezkluczykowy dostęp oraz system antykradzieżowy z własnym alarmem. Dedykowana aplikacja pozwala także konfigurować ustawienia i zapewnia dostęp do statystyk podróży. Umożliwia również instalację aktualizacji oprogramowania do elektroniki, takiej jak sensor momentu obrotowego.

Trzeba jednak liczyć się z dużą masą jednośladu, który bez baterii waży 45 kg. Za to wytrzymuje obciążenie do 300 kg, więc mogą się nim przemieszczać osoby postawne.

Na Indiegogo można już składać przedsprzedażowe zamówienia na rower, którego dostawy rozpoczną się w kwietniu przyszłego roku. BUXUS Eva obecnie kosztuje 1599 dolarów, lecz po zakończeniu kampanii cena wzrośnie do 2790 dolarów.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

BUXUS Eva
Źródło: BUXUS

Źródło

You may also like...