CableDrop Multi – utrzymaj porządek wśród kabli i czystość na biurku!

Jeżeli do tej pory sięgasz pod biurko po kabel do ładowania telefonu lub masz kłopot z utrzymaniem porządku i estetyki, Bluelounge ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!

CableDrop Multi to elegancki i prosty uchwyt na kable, zawierający cztery szczeliny. Dwie z nich, zewnętrzne, mają luźniejszy uchwyt przeznaczony na kable, które będziesz często wysuwać i wykorzystywać. Dwie wewnętrzne szczeliny mają mocniejszy chwyt, gdy potrzebujesz danego kabla raz na jakiś czas lub kiedy nie chcesz go ruszać. Wszystko możesz dokładnie rozplanować.Produkt wykonano z przyjemnego w dotyku, elastycznego tworzywa, wystarczająco giętkiego, by do środka zmieściły się kable o dużej grubości. CableDrop Multi dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym, oraz jaskrawym (zielonym + różowym).

Wystarczy przełożyć przez otwory kable od ładowarek i uzyskać do nich dostęp zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Możesz także wykorzystać CableDrop Multi w innych celach, np. pozbyć się problemu kablowego bałaganu z tyłu komputera. Innym rozwiązaniem jest możliwość zgrabnego ukrycia kabla od ładowarki laptopa pod blatem biurka – wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji i wyobraźni.

CableDrop Multi przyczepiasz do biurka lub innego tworzywa za pomocą specjalnej taśmy klejącej, zamieszczonej na spodzie gadżetu. Dzięki uniwersalności takiego rozwiązania, nie musisz obawiać się o klejoną powierzchnię. Wykorzystasz drewno, szkło, plastik czy gumę.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Bluelounge.

Źródło: extrememem.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *