Moc basów w nowych głośnikach dla graczy firmy Genesis

Marka Genesis wprowadza do sklepów dwa modele głośników dla graczy. Adresowane do osób o niezbyt dużym budżecie, zapewniają niezłą jakość dźwięku.

Każdy gracz potrzebuje głośników, które wzbogacą jego doznania w wirtualnym świecie. Oczywiście nie musi to być sprzęt z najwyższej półki, ale dobre byłoby, gdyby nie tylko nieźle grał, ale też miał ciekawe wzornictwo. Te warunki spełniają dwa nowe modele głośników firmy Genesis.

Pierwszym modelem jest Helium 400 BT czyli komplet głośników 2.0 korzystający z łączności Bluetooth. Ich moc łączna to 40 W, a parametry dźwięku możemy regulować za pomocą wbudowanych w prawy głośnik pokręteł. Tym samym dopasujemy brzmienie sprzętu do swoich preferencji, regulując intensywność tonów wysokich i niskich. Są to głośniki dwudrożne, dzięki czemu oferują dobrą jakość brzmień o różnej wysokości. Całość została utrzymana w gamingowym designie, charakterystycznym dla produktów marki Genesis. Czarnemu, matowemu wykończeniu większej części obudowy głośnika, towarzyszą czerwone akcenty. Głośniki Genesis Helium 400BT można kupić za 199 zł.

głośników dla graczy

głośników dla graczy

głośników dla graczy

Gamingowe wzornictwo i duża moc

Druga z nowości to Helium 200, który składa się z dwóch głośników satelitarnych. Tu mamy jednak do czynienia z konstrukcją wyłącznie przewodową. Łączna moc Genesis Helium 200 to 20 W. Podobnie jak wyższy model także i ten posiada dwa osobne przetworniki. Główny, 3-calowy, odpowiada za tony średnie i niskie, a niewielki tweeter za tony wysokie. Ich obudowa została wykonana z drewna, co ma zapewnić bardziej naturalne brzmienie. Pod włącznikiem i regulacją głośności znajdują się także wejścia na mikrofon i słuchawki. Nowe modele głośników dla graczy Genesis Helium 200 kosztują 99 zł.

głośników dla graczy

głośników dla graczy

głośników dla graczy

Specyfikacja:
Helium 400BT
Moc: 40 W (RMS)
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Wejście: stereo RCA
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0
Kontrola głośności, tonów niskich i wysokich na bocznym panelu głośnika

Helium 200

Moc: 20 W (RMS)
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Wejście: mini-jack
gniazdo mikrofonu mini jack 3,5 mm i gniazdo słuchawek mini jack 3,5 mm
Kontrola głośności na bocznym panelu głośnika

Źródło: Entrymedia

You may also like...