Dziś rusza zimowa wyprzedaż na Steamie

Jak co roku, Steam organizuje zimową wyprzedaż gier, w ramach której można uzupełnić swe biblioteki o gry, które dotychczas były dla nas zbyt drogie. W tym roku wyprzedaż rusza dzisiaj.

Steam normalnie nie nadaje się do zakupu gier komputerowych, gdyż ich ceny są zazwyczaj bardzo wysokie i często w innych sklepach udaje się nam kupić nowe tytuły znacznie taniej.Warto natomiast odwiedzać go w trakcie sezonowych wyprzedaży, które organizowane są parę razy do roku. Wówczas można trafić na ciekawe promocje, dzięki którym można nabyć fajne gry w bardzo niskich cenach. W tym roku zimowa wyprzedaż rozpo0czyna się dziś, a termin ten został oficjalnie potwierdzony przez brytyjski oddział PayPala, popularnego systemu płatności używanego do internetowych zakupów.

Ostatnia wyprzedaż odbyła się kilka tygodni temu i oferowała w bardzo atrakcyjnych cenach m.in., takie gry, jak Call of Duty: Infinite Warfare, Civilization 6, Dark Souls oraz Lift is Strange.Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie gry tym razem będą dostępne w promocji, ale wyprzedaż rozpocznie się na pewno późnym wieczorem, więc warto przygotować Steam Wallet, by mieć za co kupić tytuły, które Was zainteresują.

A jeśli chcecie przez cały rok kupować gry w promocyjnych cenach, to zapraszam na tę stronę. Znajdziecie tam nowe tytuły w cenach znacznie niższych niż na Steamie.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...