Caviar Origin – koncepcyjny smartfon rosyjskiego jubilera

Caviar znany z tworzenia luksusowych wersji znanych smartfonów, zaprezentował koncept własnego modelu. Sprzęt nazywa się Caviar Origin i działa na Androidzie.

Sławni i bogaci z pewnością doskonale znają rosyjską firmę Caviar. To jubiler specjalizujący się w przerabianiu popularnych smartfonów i zmienianiu ich w wyjątkowo luksusowe wersje. Ich produkty nie tylko kapią od złota i szlachetnych kamieni, ale do ich produkcji wykorzystuje się także bardziej egzotyczne materiały jak fragmenty meteorytów.

Caviar dotychczas przerabiał smartfony innych producentów, ale wygląda na to, że ma już tego dość i chce zaoferować klientom coś bardziej unikalnego. Firma zaprezentowała koncept własnego smartfona o nazwie Caviar Origin.

Caviar Origin

Urządzenie z wyglądu bardzo przypomina luksusowe telefony komórkowe marki Vertu i działa w oparciu o Androida. Producent wybrał ten system głównie dla obsługi aplikacji takich jak WhatsApp. Na razie nie wiadomo czy urządzenie będzie miało dotykowy ekran.

Caviar Origin

Caviar przeprojektował interfejs w taki sposób, aby można go było obsługiwać za pomocą fizycznej klawiatury umieszczonej pod ekranem. Oczywiście sama klawiatura także nie jest zwyczajna, gdyż jej klawisze pokryto złotem. Nie wiemy natomiast jaki materiał będzie wykorzystany do wykonania obudowy, gdyż producent na razie tego nie ujawnia.

Caviar Origin

Caviar Origin do sprzedaży trafi już w czwartym kwartale bieżącego roku, a jego cena będzie zaczynała się od 1000 dolarów. Górna granica praktycznie nie istnieje, gdyż koszty będą zależeć od tego ile złota i kamieni szlachetnych klient sobie zażyczy.

Źródło

You may also like...