Cena Galaxy Mega 6.3 nie jest niska

Kilka tygodni temu Samsung zapowiedział najnowszy model smartfona o nazwie Galaxy Mega 6.3, a teraz dowiedzieliśmy się ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Galaxy Mega 6.3 to najnowszy przedstawiciel rodziny Galaxy, który do sklepów trafi już w lipcu. Jest to aktualnie największa słuchawka Samsunga, dysponująca gigantycznym ekranem 6,3-cala w technologii AMOLED. Zadziwiające jest jednak to, że mimo tak dużego rozmiaru, nie jest to wyświetlacz HD, zaś jego maksymalna rozdzielczość to zaledwie 720p, a więc znacznie mniej, niż w Galaxy S4.

Sercem tego urządzenia, które chyba nie wejdzie do kieszeni żadnych spodni, jest dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz. Nie tylko ekran jest dziwny, ilość pamięci RAM również. Zamiast zwyczajowego 1 lub 2 GB, mamy 1,5 GB. Dodatkowo producent wyposażył słuchawkę w dwie kamery (8 Mpix i 1,9 Mpix), a także łączność LTE, choć akurat na brytyjskim rynku ta funkcja na razie nie będzie dostępna.

A ile trzeba zapłacić za Galaxy Mega 6.3? Jak na jego skromne możliwości, całkiem sporo. Na brytyjskim rynku cenę za model 16 GB ustalono na 460 funtów, a więc sporo ponad 2 tysiące złotych, czyli niemal tyle ile kosztuje dużo lepszy Galaxy S4.

Źródło: Samsung.com

You may also like...