Cena Galaxy S9 może być o 350 dolarów niższa

Samsung przygotowuje kolejny program, który ma zachęcić klientów do wymiany posiadanego smartfona na model Galaxy S9. Przy jego zakupie może on dostać nawet 350 dolarów rabatu za swój stary sprzęt.

Znamy już ceny Galaxy S9 i wiemy, że nie będzie sprzęt tani. Będzie jednak możliwość obniżenia ceny nowego sprzętu, jeśli klient przy jego zakupie zdecyduje się oddać obecnie używany telefon.

Samsung jak zwykle planuje bowiem uruchomić program wymiany, w ramach którego będzie odkupywał od klientów ich stare telefony, jeśli zechcą kupić nowy model. Jeden z użytkowników strony Reddit rzucił nieco światła na szczegóły tej promocji. Osobnik ukrywający się pod pseudonimem Wan887 twierdzi, że pracuje w jednym ze sklepów i przeszedł już przeszkolenie w zakresie obu modeli.

Podał kilka szczegółów dotyczących programu wymiany, w ramach którego klient może otrzymać nawet 350 dolarów rabatu jeśli przy zakupie Galaxy S9 zechce oddać swój obecny smartfon. Naturalnie kwota ta będzie uzależniona od modelu telefonu, jego wieku oraz stanu technicznego. Oczywiście na najwyższą sumę będą mogli liczyć tylko właściciele najnowszych modeli. Na razie nie wiadomo jednak, czy program będzie obejmował modele wszystkich firm, czy tylko sprzęt Samsunga.

Przypomnę, że oficjalna premiera najnowszego flagowca południowokoreańskiego koncernu odbędzie się już w niedzielę. Smartfon zostanie pokazany podczas targów telekomunikacyjnych MWC 2018, które odbędą się w Barcelonie.

Galaxy S9

Źródło: Reddit.com

You may also like...