Ceramiczny Xiaomi Mi 6 hitem sprzedaży

Wprowadzony do sprzedaży Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition, błyskawicznie się wyprzedał. Producent zapewnia jednak, że wyprodukuje kolejną partię tego sprzętu.

Xiaomi Mi 6 jest już dostępny w sprzedaży od jakiegoś czasu. Producent postanowił nieco urozmaić swą ofertę i dziś rozpoczął sprzedaż specjalnej wersji tego modelu, tzw. Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition. Sprzęt wzbudził tak duże zainteresowanie, że w ciągu godzin wyprzedano cały jego zapas.

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition to specjalna wersja modelu Mi6, która jak sugeruje nazwa, została wyposażona w ceramiczny tylny panel. Oprócz tego, obiektywy podwójnej tylnej kamery otaczają pierścienie wykonane z 18-karatowego złota. To jedyne elementy odróżniające go od standardowej wersji.

Specyfikacja specjalnej edycji jest identyczna jak zwykłego Mi6. Mamy więc 5,15″ ekran dotykowy o rozdzielczości 1080p, a także Snapdragona 835 z 6 GB RAM i 64 lub 128 GB pamięci użytkowej. Z tyłu zainstalowano podwójny moduł kamery z sensorami 12 Mpix, natomiast z przodu znajduje się 8 Mpix sensor. Smartfon zasilany jest baterią 3350 mAh i działa na Androidzie 7.1.1 Nougat.

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition kosztuje w przeliczeniu 387 euro i oferowany jest w chińskim sklepie Mi.com. Wprawdzie na razie się wyprzedał, ale producent sugeruje, że wkrótce dostępne będą kolejne partie. Póki co nie wiadomo czy smartfon pojawi się też na innych rynkach.

Xiaomi Mi 6

Źródło: Miui.com

You may also like...