Fisher Price powraca do przeszłości; Chatter Telephone działającym telefonem dla dzieci

Znany producent zabawek zaprezentował swój najnowszy gadżet o nazwie Chatter Telephone. To telefon z tarczą stworzony dla dzieci, który jest w pełni funkcjonalny.

Wiele lat temu telefony wyglądały zupełnie inaczej niż obecnie. Zamiast fizycznych klawiatur lub ekranów dotykowych, posiadały tarczę z numerami, a kręcąc nią wybierało się numer telefonu z którym chcieliśmy się połączyć. Wydawałoby się, że taki sprzęt można już spotkać tylko w muzeach, gdyż na dobre odszedł do lamusa. Firma Fisher Price postanowiła go jednak wskrzesić.

Znany producent zabawek zaprezentował swój najnowszy gadżet o nazwie Chatter Telephone, który jest telefonem dla dzieci. Można by sądzić, że nie jest to nic nadzwyczajnego, gdyż zabawkowe telefony dostępne są w sklepach od lat i nie ma powodu do ekscytacji.

Przykładem jest chociażby telefon Leantoys, który można kupić już za 20 zł. Gadżet wydaje dźwięki, a dzięki kółkom można go ciągnąć za sobą.

Leantoys Telefon

Chatter Telephone jednak zupełnie inny, gdyż tylko z pozoru jest to zwykła zabawka. W rzeczywistości urządzenie posiada technologię Bluetooth, dzięki której łączy się z naszym smartfonem na Androidzie lub iOS. Umożliwia w ten sposób wykonywanie oraz odbieranie prawdziwych połączeń w ramach posiadanego abonamentu. Dodatkowo ma zestaw głośnomówiący oraz kółka, na których można go ciągnąć. Oczywiście numer telefonu wybiera się w tradycyjny sposób, czy kręcąc kolorową tarczą.

Chatter Telephone
Chatter Telephone

Telefon zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który według producenta wystarcza na około 9 godzin rozmów. Jego ponowne naładowanie zajmuje 4 godziny.

Chatter Telephone
Chatter Telephone

Zabawka kosztuje 60 dolarów i można ją dostać w internetowym sklepie Best Buy.

Źródło

You may also like...