Samsung Galaxy M51 dostanie aż 7000 mAh baterię

Według najnowszych doniesień, Samsung Galaxy M51 będzie miał bardzo dużą baterię. Raporty sugerują akumulator o pojemności wynoszącej aż 7000 mAh.

Od kilku miesięcy wiemy, że Samsung pracuje nad kolejnym modelem z rodziny Galaxy M, którym jest Galaxy M51. W marcu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze grafiki tego modelu pokazane przez Onleaks, a teraz nieco bliżej poznaliśmy jego specyfikację techniczną. Z przecieków wynika, że będzie to sprzęt o całkiem przyzwoitym wyposażeniu, który mile zaskoczy pojemnością baterii.

Smartfon zaoferuje nam 6,7″ wyświetlacz AMOLED Full HD+ z dziurą pod przednia kamerę. Pod jego maskę trafi procesor Qualcomm Snapdragon 730, wspierany przez 6 lub 8 GB pamięci RAM, co zagwarantuje płynną wielozadaniowość. Pamięci użytkowej będzie natomiast 128 GB, co z kolei w zupełności wystarczy na zainstalowanie wielu aplikacji mobilnych.

Nieźle wygląda również kwestia aparatów. Galaxy M51 dostanie bowiem poczwórny aparat tylny z 64 MP głównym sensorem. Parametry pozostałych aparatów pozostają na razie tajemnicą.

Największym atutem tego modelu będzie jednak bateria. Producent wyposaży go bowiem w aż 7000 mAh akumulator, a więc znacznie większy od flagowego modelu Galaxy Note 20 Ultra. Bateria ma również współpracować z 25 W systemem szybkiego ładowania, który zapewni akceptowalny czas jej ładowania. Nie wiemy na razie na jak długo starczy ten akumulator, ale można założyć, że nie trzeba będzie zbyt często tego smartfona ładować.

Premiera Galaxy M51 odbędzie się już niebawem.

Galaxy M51

Źródło

You may also like...