Pancerny Ulefone Armor 8 debiutuje w atrakcyjnej cenie

Do sprzedaży trafił najnowszy smartfon firmy Ulefone. Pancerny model Ulefone Armor 8 posiada 6,1″ ekran oraz dużą baterię i kosztuje tylko 140 dolarów.

Jeśli należysz do osób, którym smartfon często wypada z dłoni, to zakup dobrego futerału oraz szkła ochronnego może w tym wypadku nie wystarczyć. Chcąc ustrzec się przed sporymi wydatkami na naprawę uszkodzeń, warto rozważyć zakup sprzętu, który już fabrycznie jest wytrzymały.

Takie pancerne smartfony oferuje m.in., firma Ulefone, która właśnie wprowadziła do sprzedaży swój najnowszy model Ulefone Armor 8. Sprzęt posiada bardzo wytrzymałą obudowę, zapewniającą mu ochronę przed niespodziewanymi upadkami na ziemię, a nawet błotem. Sprzęt jest przy tym odporny również na wodę oraz kurz, więc może pracować w trudnych warunkach.

Producent wyposażył ten model w 6,1″ wyświetlacz o proporcjach 19.5:9, z notchem w kształcie kropli wody. Pod jego maską pracuje natomiast procesor MediaTek Helio P60, wspierany przez 4 GB RAM LPDDR4 i 64 GB pamięci flash.

Ulefone Armor 8

Na pleckach znajdziemy potrójny aparat z 16 MP głównym sensorem, 5 MP soczewką makro oraz 2 MP sensorem głębi. Do selfie i wideorozmów możemy wykorzystać przednią kamerę wyposażoną w 8 MP sensor. Smartfon posiada również potrójny system nawigacji z GPS, GLONASS i Galileo, a także NFC do mobilnych płatności. Nie zapomniano też o WiFi i Bluetooth, jak również czytniku odcisków palców służącym do odblokowania telefonu.

Największym atutem tego modelu jest jednak bateria o imponującej pojemności 5580 mAh, współpracująca z 15 W systemem ładowania. Systemem operacyjnym jest natomiast Android 10.

Ulefone Armor 8

Ulefone Armor 8 kosztuje w przeliczeniu 525 zł. Nie jest to zła cena jak za smartfon z wytrzymałą obudową, potężną baterią oraz dużym wyświetlaczem.

Źródło

You may also like...