Chce wybudować posiadłość bohatera GTA 5

Paul Boyle zapalony fan Grand Theft Auto 5, który w bardzo nietypowy sposób zamierza oddać hołd produkcji Rockstara, przenosząc do prawdziwego świata posiadłość Michaela, jednego z głównych bohaterów tej popularnej gry.

Każdy kto grał w Grand Theft Auto 5 widział z pewnością luksusową rezydencję należącą do Michaela, jednego z trójki głównych bohaterów. Kilka tygodni temu wspomniana rezydencja została przeniesiona do Minecrafta, gdzie odwzorowano ją w najdrobniejszych szczegółach. Paul Boyle uważa jednak, że to za mało i planuje przenieść ją do prawdziwego świata, a konkretnie mówiąc do irlandzkiego miasta Carlingford.

Budowa tak luksusowego domu wymaga rzecz jasna dużych pieniędzy, których Boyle niestety nie ma. Ma jednak pomysł jak je zdobyć i zamierza poprosić o pomoc fanów serii, dlatego też uruchomił kampanię na Kickstarterze, licząc na to, że w ten sposób uda mu się zebrać 1,67 miliona euro, które potrzeba na budowę domu. Paul zamierza otworzyć dom w najdrobniejszych szczegółach, łącznie z pokojem Jimmy’ego wraz z rozwalonym telewizorem, a także doskonale utrzymanym ogrodem.

Zobacz najtańsze gry na pc

Pomysł naturalnie nie absolutnie żadnych szans powodzenia, bo w końcu nikt nie wesprze tak bezużytecznego projektu i nie zafunduje chłopakowi domu. Ale jeśli macie na ten temat inne zdanie, to zapraszam pod powyższy link, gdzie możecie udzielić wsparcia.

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...