Chińska kafejka internetowa dla bardzo bogatych

Chiny są krajem, w których kafejka internetowa jest popularnym sposobem czasu dla wielu młodych Chińczyków. O ile większość takich przybytków wygląda całkiem zwyczajnie, to można spotkać także bardzo luksusowe ich wersje.

W Pekinie uruchomiono właśnie zupełnie nowy klub Cuz Club, który można określić jako ultra nowoczesną i niezwykle drogą kafejkę internetową, dostępną wyłącznie dla osób, które uiszczą opłatę członkowską.

Opłata członkowska nie jest niczym niezwykłym, wiele kafejek takową oferuje, gdyż dzięki temu godzina korzystania z komputera, kosztuje wówczas znacznie mniej. Na przykład w jednej z kafejek, roczna opłata wynosi 85 dolarów, co daje miesięcznie ponad 250 godzin siedzenia przed komputerem.

Przybytek o nazwie Cuz Club to jest jednak zwyczajn kafejka internetowa. Jej wyposażenie jest znacznie powyżej standardu tego typu usług, więc i opłaty są równie wysokie. Koszt podstawowego rocznego członkostwa dla gościa zaczyna się od 820 dolarów, zaś godzina przebywania w klubie to wydatek 11 dolarów. Oczywiście są też droższe warianty, które umożliwiają na przyprowadzenie gości. Wariant zezwalający na jednego gościa to 1600 USD, natomiast w przypadku trzech gości zapłacimy już 5000 dolarów. Ale to nie koniec opłat, gdyż gość, którego przyprowadzimy, również musi posiadać własne członkostwo za 820 dolarów.

W zamian za wygórowane opłaty, można korzystać z komputerów topowych marek jak Alienware, albo też zrelaksować się w specjalnym pokoju herbacianym.

Przy takich cenach chyba bardziej opłaca się jednak kupić własny komputer. Wyjdzie znacznie taniej.

kafejka internetowa

kafejka internetowa

kafejka internetowa

kafejka internetowa

Źródło: Kotaku.com

You may also like...