Chroń swego LG G6 z Urban Armor Gear

Amerykańska firma Urban Armor Gear pokazała nowy model obudowy ochronnej, przeznaczonej dla LG G6. Produkt należy do serii Plasma i chroni sprzęt przed uszkodzeniami.

Kupując smartfon za 3 tysiące złotych, chcielibyśmy aby posłużył nam przez długi czas. Niestety wystarczy chwila nieuwagi i już urządzenie wypada nam z dłoni, rozbijając się na ziemi. By zapobiec takim sytuacjom warto zakupić ochronne etui, które zabezpieczy naszą własność.

Firma Urban Armor Gear zaprezentowała niedawno najnowszy model obudowy przeznaczony do LG G6. Twarda skorupa wykonana została z lekkich kompozytów, zapewniając doskonałą ochronę przed uszkodzeniami oraz rysami. Obudowa spełnia wojskowe standardy w zakresie wytrzymałości na upadek, więc powinna dobrze zabezpieczyć nasz telefon.

Jej boczne krawędzie zostały pokryte gumowymi elementami, które eliminują ryzyko przypadkowego wyślizgnięcia się sprzętu z dłoni. Producent zadbał też o szersze boczne krawędzie, chroniące wyświetlacz w przypadku kładzenia telefonu ekranem do dołu.

Oczywiście obudowa jest dokładnie dopasowana do tego modelu, więc ma otwory na wszystkie porty oraz czytnik odcisków palców. Produkt ten można zakupić na oficjalnej stronie producenta.

Urban Armor Gear

Urban Armor Gear

Źródło: Urbanarmorgear.com

You may also like...