Tak może wyglądać nowy iPhone 8

Witryna iDrop News opublikowała rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd nadchodzącego iPhone’a 8. Stworzono je na podstawie informacji dostarczonych przez jednego z pracowników Foxconnu.

Miliony fanów Apple czekają na premierę iPhone 8, najbardziej zaawansowanego technologicznie smartfona ze wszystkich urządzeń, które dotychczas wyprodukował amerykański koncern.

Nowy model będzie mieć ekran OLED oraz kilka innych elementów, które mogą jednak opóźnić jego premierę, gdyż pojawiły się spore problemy z nową generacją Touch ID, która ma być wkomponowana w ekran. Być może Apple zdecyduje się nawet na tradycyjny czytnik umieszczony na tylnym panelu.

Wprowadzone zmiany sprawią oczywiście, że iPhone 8 będzie miał zupełnie inne wzornictwo. Jak może wyglądać nowy telefon pokazuje nam witryna iDrop News, która opublikowała jego rendery.

Stworzono je na podstawie doniesień jednego z pracownika Foconnu który twierdzi, że testowane są obecnie dwa prototypy: jeden z Touch ID wtopionym w ekran, a drugi z czytnikiem umieszczonym na tylnym panelu. Z informacji wynika, że wyświetlacz ma 5,8″, a na przednim panelu znajduje się niewidoczna kamera. Ramki otaczające wyświetlacz mają tylko 4 mm szerokości, zaś urządzenie z przodu i z tyłu pokryta szkło 2.5D. Jest też bezprzewodowe ładowanie.

Pamiętajmy jednak, że poniższe rendery nie muszą przedstawiać ostatecznego wyglądu nowego telefonu Apple. Może on bowiem znacznie się różnić.

iPhone 8

iPhone 8

Źródło: Idropnews.com

You may also like...