Cichy debiut Moto E3

Chińska firma Lenovo, bez większego rozgłosu wprowadziła na rynek nowy smartfon z rodziny Moto E. Budżetowy model E3 skierowany jest przede wszystkim do konsumentów potrzebujących taniego i funkcjonalnego telefonu.

Tacy odbiorcy nie przejmują się specyfikacją techniczną, więc nie musi być wyśrubowana. Co oczywiście ma bardzo korzystny wpływ na cenę takiego sprzętu, która w tym wypadku jest bardzo atrakcyjna i wynosi 99 funtów.W zamian otrzymamy smartfona z 5″ o rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor, 1 GB RAM, a także 8 GB pamięci użytkowej, którą możemy powiększyć kartą microSD. Jest też nowa, tylna kamera o rozdzielczości 8 Mpix, czyli nieco większej niż miał poprzednik. Moto E3 zasilana jest przez baterię o pojemności 2800 mAh i już po wyjęciu z pudełka oferuje użytkownikowi Androida 6.0 Marshmallow co jest bardzo dobrą wiadomością.

Spadek kursu funta brytyjskiego sprawił, że smartfon można mieć w bardzo dobrej cenie, a biorąc pod uwagę solidność urządzeń mobilnych z rodziny Moto, jest to świetna propozycja.

Źródło: Pocketdroid.netYou may also like...