Ferrari 296 GTB zawita dziś do Fortnite

Popularna strzelanka Fortnite pozwoli dziś graczom pojeździć kultowym Ferrari 296 GTB. Obecność samochodu w grze, na swym Twitterze potwierdziła oficjalnie włoska marka.

Fortnite mimo kilkuletniej obecności na rynku, nadal cieszy się ogromną popularnością i wciąż bawią się nią dziesiątki milionów graczy. Oczywiście jest to zasługa Epic Games, które stara się wszelkimi możliwymi sposobami uatrakcyjnić strzelankę, przygotowując dla niej różne crossovery.

Jeden z najnowszych zadebiutuje już dziś, a jego częścią będzie pojawienie się w grze samochodu Ferrari 296 GTB. Chciałbym napisać na ten temat coś więcej, lecz informacje są bardzo skąpe. Wiemy na pewno, że pojazd pojawi się w grze, gdyż Ferrari potwierdziło ten fakt na swym Twitterze. Nie wiadomo natomiast, czy będzie to skórka dla istniejącego już pojazdu, czy też Epic Games opracuje zupełnie nowe auto. Oczywiście pojazd zadebiutuje w grze w ikonicznym czerwonym kolorze.

Tajemnicą pozostaje też przeznaczenie pojazdu. Nie można wykluczyć, że auto będzie wykorzystane w wyścigach, a być może Epic przygotuje dla niego także specjalny showroom.

Wkrótce powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

Ferrari 296 GTB

Źródło

You may also like...