Nokia 7.1 z 4 GB RAM trafi do Europy. Premiera już w ten piątek

Jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli kupić w Europie lepiej wyposażoną wersję modelu Nokia 7.1. Smartfon zaoferuje 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash.

Gdy w zeszłym miesiącu HMD Global zaprezentowało model Nokia 7.1, firma pokazała dwa warianty różniące się ilością dostępnej pamięci. Tańszy posiada 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci flash, natomiast droższy ma odpowiednio 4/64 GB. Nie wiedzieć czemu, na europejskie rynki trafiła na razie wyłącznie słabiej wyposażona wersja nowego telefonu.

Jeśli jednak ktoś wolałby kupić wariant z większą ilością pamięci, to już w piątek będzie mógł to zrobić. W tym dniu, do europejskich sklepów trafi bowiem wariant Dual SIM z 4/64 GB. Będziemy musieli za nieco zapłacić 349 euro, a dla porównania dodam, że wersja z 3 GB RAM kosztuje 319 euro. Aktualnie w Czechach możemy ten smartfon dostać w przedsprzedaży w cenie 330 euro.

Przypomnę, że Nokia 7.1 posiada Snapdragona 636, 5,84″ wyświetlacz FUll HD+ oraz podwójną kamerę z 12 MP + 5 MP sensorami oraz optyką firmy Zeiss. Dużym atutem jest również bateria o pojemności 3060 mAh. Wystarcza na niemal 20 godzin rozmów, a dzięki funkcji szybkiego ładowania, do 45% pojemności doładujemy ją w zaledwie 30 minut.

Dodam jeszcze, że wczoraj opisany smartfon dostał aktualizację do Androida 9.0 Pie. Jego nowi nabywcy będą więc mogli od razu korzystać z najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Nokia 7.1

Źródło: Bpsmobil.ekatalog.biz

You may also like...