Cooler Master: podkładka dla graczy Swift RX w rozmiarze XL

Cooler Master, czołowy producent komponentów komputerowych oraz akcesoriów dla graczy wprowadził do oferty podkładkę ze znanej serii Swift-RX w rozmiarze XL.

Niedawno prezentowana seria podkładek Swift-RX jest dostępna również w rozmiarze XL. Jest to dobra nowina dla tych, którym standardowe rozmiary podkładek nie wystarczają. Swift-RX XL o wymiarach 900×360 mm oferuje graczom ogromną powierzchnię roboczą nie tylko dla myszki, ale również dla całej klawiatury.

Swift-RX XL podobnie jak jej mniejsi bracia o rozmiarach S, M i L, skierowana jest do graczy, którzy cenią sobie szybkość i komfort użytkowania. Powierzchnia robocza została wykonana z materiału Microscopic Synthetic Mesh, który charakteryzuje bardzo niski współczynnik tarcia. Dzięki nano włóknom o unikalnej gładkości, podkładka zapewnia doskonałą precyzję zarówno dla myszek z sensorem optycznym, jak i laserowym.

Spód Swift-RX XL wykonano w 100% z naturalnej gumy co sprawia, że nawet podczas intensywnej rozgrywki nie przesuwa się i pewnie przylega do blatu. Starannie wykończona krawędź oraz specjalne obszycie na całym obwodzie zapobiega rozwarstwianiu i strzępieniu się podkładki. Dzięki temu Swift-RX XL jest niezwykle trwała i odporna przetarcia.

Podkładka z serii CM Storm Swift-RX jest dostępna w 4 rozmiarach. W zależności od potrzeb każdy z graczy wybierze coś dla siebie. Mały format o wymiarach 250×210 mm, średni 320×270 mm, duży format 450×360 mm i najnowsza propozycja XL o rozmiarach 900×360 mm. Grubość wszystkich podkładek wynosi 3 mm. Sugerowane ceny podkładek wg rozmiarów wynoszą kolejno: 33 zł, 49 zł, 84 i 93 zł.

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...