SlimPower wydłuży pracę Galaxy Note 8

Zero Lemon pokazało najnowsze etui SlimPower rozwiązujące problem słabej baterii w Galaxy Note 8. Ma ono wbudowany akumulator 5500 mAh.

Największym problemem flagowych modeli smartfonów jest mała bateria. Urządzenia te wyposażone są w duże ekrany o wysokiej rozdzielczości oraz wydajne procesory, więc potrzebują mnóstwo energii. Tymczasem producenci instalują w nich małe akumulatory.

Przykładem takiego sprzętu jest Galaxy Note 8, który posiada 6,3-calowy wyświetlacz, a jego bateria ma tylko 3300 mAh. Czas działania sprzętu na jednym ładowaniu nie jest więc imponujący. Można jednak znacznie go wydłużyć, kupując nową obudowę firmy Zero Lemon.

SlimPower

Najnowsze etui SlimPower, nie tylko chroni telefon przed uszkodzeniami. Wbudowano w nie 5500 mAh baterię, która znacznie wydłuża działanie telefonu. Według producenta przekłada się to na 75 godzin słuchania muzyki oraz, 24 godziny oglądania wideo. Obudowę wyposażono także w cztery diody LED, które pokazują poziom naładowania wewnętrznego akumulatora, dzięki czemu łatwiej się zorientować kiedy zabraknie energii.

Naturalnie trzeba pamiętać, że SlimPower znacznie pogrubi nam smartfona., Zamiast standardowych 8,6 mm, będzie on mieć aż 19,05 mm. Ale coś za coś. Dodam, że produkt pojawi się w sprzedaży 4 października i można go zamówić w cenie 39,99 dolarów na tej stronie.

SlimPower

Źródło: Amazon.com

You may also like...