Premiera OnePlus 6 w przyszłym roku

Źródła twierdzą, że chińska firma OnePlus, już w przyszłym roku chce wprowadzić na rynek nowy smartfon. Będzie nim model OnePlus 6.

Wielu fanów chińskiej firmy OnePlus oczekiwało, że producent wprowadzi do sprzedaży lekko usprawnioną wersję modelu OnePlus 5. Tak jak to zrobił z ostatnią generacją swego sprzętu, wypuszczając model z literką T. Źródła donoszą jednak, że producent ma nieco inne plany w tej materii.

W sieci pojawiły się informacje, że na początku przyszłego roku do sprzedaży trafi OnePlus 6. Z przecieków wynika, że nowy flagowiec będzie mieć bezramkową konstrukcję, co oznacza, że czytnik biometryczny będzie musiał zmienić pozycję. Prawdopodobnie znajdzie się na tylnym panelu, tak jak w wielu innych smartfonach.

Specyfikacja sprzętu nie jest jeszcze znana. Spekuluje się natomiast obecność 6-calowego wyświetlacza, procesora Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Nie można też wykluczyć, że będzie posiadał podwójny aparat, który jest coraz powszechniej stosowany w nowym sprzęcie.

Oczywiście pamiętajmy, że powyższe informacje to na razie wyłącznie spekulacje.

OnePlus 6

Źródło: Androidmarvel.com

You may also like...