Cooler Master wywołał mechaniczną burzę

Parę dni temu pisałem o CM Storm QuickFire Ultimate, najnowszej klawiaturze od firmy Cooler Master, ale ten znany producent akcesoriów komputerowych ma w zanadrzu kolejny produkt, a jest nim CM Storm MECH.

Jest to najnowsza klawiatura w pełni mechaniczna, wyposażona w aluminiową obudowę oraz szybki port USB 3.0. Na jej pokładzie znajduje się potężny układ ARM, pracujący na silniku Rapid Fire oraz przełączniki Cherry MX w wersji Blue, Red lub Brown. Dzięki temu klawiatura nie tylko szybko reaguje na komendy, ale też pozwala nagrywać i edytować zarówno makra, jak i same profile. W swej pamięci przechowuje 5 łatwo dostępnych profili, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do łącznie 75 makr.

W obudowie znalazło się miejsce dla 2-portowego huba na USB 3.0, a dzięki szybkiemu procesorowi CM Storm MECH nigdy się nie zablokuje, ponieważ jej możliwości pozwalają na jednoczesne wciśnięcie aż 64 klawiszy. Sprzęt posiada też podświetlane przyciski, a system za to odpowiedzialny działa w trzech trybach pracy i oferuje pięć poziomów jasności.

Najciekawszą cechą klawiatury jest jednak możliwość pełnej konfiguracji sprzętu. Aluminiowa płyta otaczająca przyciski jest bowiem wyjmowalna i można ją wymienić na jakiś inny wariant.

Źródło: Coolermaster.com

You may also like...