Cosplayerzy Fortnite tworzą stroje z prawdziwych kotów

Cosplayerzy Fortnite w dziwny sposób upodabniają się do nowej postaci o nazwie Meowscles. Do stworzenia budżetowego stroju wykorzystują bowiem prawdziwe koty.

Cosplay to jedno z ciekawszych hobby związanych ze współczesną popkulturą. Fani potrafią włożyć wiele pracy w upodobnienie się do ulubionego bohatera filmu, kreskówki czy gry komputerowej. Czasem jednak tworzone stroje potrafią nas zaskakiwać i to nie zawsze w pozytywny sposób.

Fortnite

W zeszłym miesiącu Epic udostępniło kolejny sezon do drugiego rozdziału popularnej gry Fortnite, jak zwykle dostarczając fanom wiele nowości. Wśród nich pojawiła się nowa skórka o nazwie Meowscles, przedstawiająca muskularną postać z głową zwierzaka. Cosplayerzy szybko ją podchwycili i zaczęli tworzyć stroje upodabniające ich do wirtualnego bohatera. Problem w tym, że wielu z nich nie ma odpowiednich umiejętności oraz budżetu. Idzie więc na łatwiznę i używa żywych kotów.

Wielu z nich kładzie sobie kota na głowie, a następnie podciąga golf w taki sposób, by stworzyć humanoidalną postać z głową zwierzaka. W ten sposób tworzą budżetowe przebranie, wrzucając do sieci fotki. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że takie traktowanie zwierzaków nie jest w porządku. Nie mówiąc już o tym, że pozowanie często nie podoba się kotom, które mogą wyrazić swą dezaprobatę, drapiąc właściciela po twarzy.

Mimo to na Reddicie można znaleźć coraz więcej takiego budżetowego cosplay’u.

Źródło

You may also like...