Counter-Strike: Global Offensive atakowany przez chatboty

Jakby grający w Counter-Strike: Global Offensive mało jeszcze mieli problemów z masą cheaterów, to muszą się jeszcze zmierzyć z kolejnym problemem w postaci chatbotów atakujących lobby. Co gorsza nie da się ich w żaden sposób usunąć.

Counter-Strike: Global Offensive to jeden z najpopularniejszych na rynku sieciowych shooterów, który jest równocześnie najbardziej irytującym. Gracze nieustannie muszą bowiem radzić sobie z cheaterami, który ze względu na to, ze nie zupełnie nie potrafią grać, wykorzystują niedozwolone oprogramowanie do uzyskania nieuczciwej przewagi.Jakby tego było mało, pojawił się właśnie kolejny problem z chatbotami. Użytkownicy gry skarżą się na dziesiątki botów wpadających do lobby i zasypujących je ścianą tekstu, co uniemożliwia rozmowę pomiędzy graczami. Co gorsza, boty wykorzystują błąd gry i z tego powodu nie da się ich w żaden sposób usunąć, a jakby tego było mało, pojawiają się również w prywatnych lobby.

ZOBACZ NAJTAŃSZE GRY NA PC I KONSOLE

Valve wypuściło wprawdzie aktualizację, która miała ten problem rozwiązać, ale gracze twierdzą, że niewiele to daje i boty nadal się pojawiają, zasypując lobby tekstem, co wygląda tak jak na poniższym screenie. Nieoficjalnie mówi się, że za atak odpowiada jeden haker, który zorganizował całą akcję, ale jego tożsamość nie jest na razie znana.

Źródło: Engadget.com

You may also like...