Rekordowa przedsprzedaż Galaxy Z Fold 2 w Korei

Galaxy Z Fold 2 zanotował w Korei Południowej rekordową liczbę przedsprzedażowych zamówień w kategorii składanych smartfonów. Wynosi ona aż 60 tys. sztuk.

Już jutro do sklepów w Korei Południowej trafi najnowszy składany smartfon Samsunga, mianowicie Galaxy Z Fold 2. Tamtejsi konsumenci nie mogą się już doczekać premiery, która odbędzie się już w tym tygodniu.

Masowo rozpoczęli więc składanie przedsprzedażowych zamówień na ten model, których liczba jest rekordowa w kategorii składanych smartfonów. Producent pochwalił się właśnie, że dotychczas złożono zamówienia na aż 60 tys. sztuk tego modelu. Pierwsi nabywcy będą mogli wypróbować nowy sprzęt już w najbliższy piątek.

Ciekawostką jest natomiast gigantyczne zainteresowanie limitowaną edycją tego smartfona o nazwie Thom Browne. Samsung zamierza wyprodukować jedynie 5000 egzemplarzy tej wersji, natomiast na koreański rynek trafi tylko 1000 sztuk.

Trudno sprawiedliwie podzielić tak niewielką ilość sprzętu na wszystkich chętnych. Producent przygotował więc loterię, w której uczestnicy mają szansę wylosować możliwość zakupu tego smartfona. Dotychczas zarejestrowało się do niej aż 230 tys. osób, ale tylko niewielka ich część będzie mogła cieszyć się tym niezwykle rzadkim telefonem.

Dodam, że limitowana edycja smartfona kosztuje 3300 dolarów, a więc o 1300 więcej niż standardowy wariant. Nie płacimy jednak tyle za sam smartfon, lecz za pakiet, w którym otrzymujemy dodatkowo słuchawki Galaxy Buds Live oraz smartwatch Galaxy Watch 3. W zestawie są również ekskluzywne futerały do smartfona i słuchawek, a także dodatkowe paski do zegarka.

Galaxy Z Fold 2

Źródło

You may also like...