Crazy Taxi Gazillionaire debiutuje na smartfonach

Sega udostępniła na smartfony kolejną grę z serii Crazy Taxi. Produkt nosi nazwę Crazy Taxi Gazillionaire i nieco różni się od klasycznej gry jaką znamy.

Crazy Taxi to jedna z najbardziej kultowych gier ostatnich kilku dekad. Tytuł swego czasu królował na niemal wszystkie platformy, a teraz powraca na urządzenia mobilne, by znowu zapewnić nam świetną rozrywkę.

W zeszłym tygodniu Sega wydała na Androida oraz iOS odświeżoną wersję klasycznego Crazy Taxi, a teraz udostępnia posiadaczom smartfonów kolejną grę z tej serii. Nosi ona nazwę Crazy Taxi Gazillionaire i jest produkcją nieco inną niż ta, którą znamy.

Tym razem nie zasiadamy za kierownicą taksówki i nie zajmujemy się wożeniem pasażerów. Wcielamy się bowiem we właściciela korporacji taksówkarskiej, budującego swe imperium. Naszym zadaniem jest walka z rywalem Mega Corp. Musimy więc zatrudniać nowych pracowników, ulepszać ich pojazdy, a także poszerzać obszar działań.

Crazy Taxi Gazillionaire jest grą darmową. Należy jednak pamiętać, że stworzono ją w modelu free-to-play, a więc posiada mikrotransakcje. Jeśli to Wam jednak nie przeszkadza, to zapraszam do pobrania. Znajdziecie ją w iTunes App Store oraz Google Play Store.

Crazy Taxi Gazillionaire

Źródło: Itunes.apple.com

You may also like...