CyberPowerPC przedstawia miniaturowy pecet z Windowsem

CyberPowerPC to znany na rynku producent zestawów komputerowych przeznaczonych dla wymagających graczy. Jego najnowszy produkt nie jest służy jednak do zabawy, lecz idealnie nadaje się do codziennej pracy, a przy tym nie zabierze nam wiele miejsca na biurku.

Firma zaprezentowała właśnie nową rodzinę komputerów z rodziny FANG Mini, składającą się z modeli Fang Mini R9 oraz Fang Mini Pro, które mimo niewielkich rozmiarów są w pełni funkcjonalnymi pecetami działającymi na systemie Windows.

Fang Mini R9 ma na pokładzie czterodzeniowy procesor AMD A8-5557M, kartę graficzną Radeon R9 M275X 2 GB RAM GDDR 5, a także 8 GB pamięci DDR3 oraz 1 TB dysk twardy. Wyposażono go również w Bluetooth 4.0, WiFi oraz Windowsa 8.1.

Fang Mini Pro to znacznie mocniejszy wariant, wyposażony w procesor Intel Core i7-4770R oraz układ graficzny Intel Isis Pro 5200. Ten model również posiada 8 GB pamięci RAM, a także podobnej wielkości dysk twardy.

Najciekawsze są jednak rozmiary tych maszyn, gdyż wynoszą 12 x 11 x 6 cm, a więc są to niewielkie skrzyneczki na tyle małe, że bez trudu schowamy je za monitorem. Nie jest to może sprzęt szczególnie mocny, lecz jeśli nie mamy na biurku zbyt wiele miejsca, a potrzebujemy funkcjonalnego komputera do codziennej pracy, a także rozrywki, to maszyny Fang mini, idealnie spełnią się w tej roli.

Ile to wszystko kosztuje? Fang Mini R9 dostaniemy za 799 dolarów, natomiast Fang Mini Pro kosztuje 889 dolarów.

Źródło: Cyberpower.com

You may also like...