W Cyberpunk 2077 zagramy nawet na smartfonie. Gra trafi do Google Stadia

Google potwierdziło właśnie, że w jego nowej platformie dla graczy Google Stadia, znajdzie się gra Cyberpunk 2077. Jej premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Kilka miesięcy temu Google zaprezentowało nową platformę skierowaną dla graczy, która nazywa się Google Stadia. To produkt oferujący streaming gier na różne urządzenia posiadane przez użytkownika. Dzięki tej technologii nie potrzebujemy już drogiego peceta lub konsoli, gdyż będziemy mogli grać na smartfonie lub nawet telewizorze. Płynność grafiki zapewnią bowiem potężne serwery działające w chmurze.

Jeśli dotąd nie rozważaliście wykupienia abonamentu dla nowej platformy, to być może teraz zmienicie zdanie. Google potwierdziło właśnie, że trafi do niej oczekiwana gra Cyberpunk 2077, produkowana przez polską firmę.

To oczywiście nie jedyny tytuł, który będzie tam dostępny. Wiemy już na pewno, że trafią do niej także Gods and Monsters i Watch Dogs Legion, potwierdzone przez Ubisoft. W planach są także gry Orc Must Die 3, reboot popularnej produkcji Destroy All Humans oraz wiele innych.

Polski tytuł może być jednak prawdziwym magnesem przyciągającym ludzi do nowego serwisu. Przypomnę tylko, że Google Stadia wystartuje już w listopadzie, zaś abonament wyniesie 9,99 dolarów w najdroższej wersji. Biorąc pod uwagę wymagania sprzętowe jakie będzie miał ten tytuł, skorzystanie z propozycji Google może nie być takim złym pomysłem.

Cyberpunk 2077

Źródło

You may also like...