Czy tak wygląda finalna wersja Galaxy S IV?

Premiera najgorętszego smartfona tego roku już za 3 dni. 14 marca odbędzie się konferencja, na której producent pokaże swoje najnowsze dzieło, wprawiając wszystkich w osłupienie lub… w lekką konsternację.

Tym razem nowe obrazki pojawiły się na pewnym chińskim forum. Przedstawiają one model GT-I9502 (GT-I9000 – Galaxy S, GT-I9100 – Galaxy S II, GT-I9300 – Galaxy S III), który jest wyposażony w ekran 1080p, 2 GB pamięci RAM, kamerę 13 Mpix, procesor taktowany zegarem 1,8 GHz i system Android 4.2.1.
Jedyne, co różni go od przewidywanej specyfikacji Galaxy S IV to obsługa dwóch kart SIM. Dlatego podejrzewa się, że GT-I9502 to nic innego, jak Galaxy S IV przeznaczony na chiński rynek, edycja dla sieci China Unicom.
Jeżeli mamy do czynienia z finalną wersją telefonu – Samsung nikogo nie chce zaskakiwać, jeżeli chodzi o wygląd. Urządzenie na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od Galaxy S III. Podobnie jak poprzednik – ma sprzętowe klawisze funkcyjne, a nie ekranowe jak w serii Google Nexus.
Pamiętajcie jednak, że przed zeszłoroczną premierą Galaxy S III w sieci panowało podobne zamieszanie. Pojawiało się wiele “autentycznych” zdjęć nowego Galaxy, które jak się później okazało – były tylko prototypami o całkowicie innym wyglądzie, niż wersja finalna.Źródło: chip.pl

You may also like...