Darmowa subskrypcja Apple TV+ dla posiadaczy PlayStation 5

Na mocy nowej umowy pomiędzy Sony i Apple, właściciele konsol PlayStation 5 dostaną na sześć miesięcy darmowy dostęp do serwisu Apple TV+.

Apple wymyśliło ciekawy sposób na promowanie swej najnowszej usługi streamingowej Apple TV+. Firma z Cupertino nawiązała współpracę z koncernem Sony, wspólnie z którym zorganizowano promocję adresowaną do właścicieli konsol PlayStaion 5. W ramach tejże promocji otrzymają darmowy dostęp do usługi.

Aby skorzystać z oferty, najpierw należy utworzyć konto w usłudze PlayStation Network. Ale to raczej formalność, gdyż posiada je właściwie każdy posiadacz tej konsoli. Następnie w sklepie PlayStation Store trzeba znaleźć aplikację Apple TV, a potem ściągnąć ją na dysk sprzętu oraz zainstalować. Gdy ją uruchomimy wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i już można korzystać z filmowej oferty.

Promocja umożliwia darmowe korzystanie z serwisu przez sześć miesięcy. Po upływie tego okresu trzeba zrezygnować z dostępu do usługi, albo dalej opłacać abonament w wysokości 4,99 dolarów miesięcznie.

Na razie nie jest to może szczególnie atrakcyjna promocja, gdyż oferta tej platformy nie jest zbyt bogata. Można jednak skorzystać z niej do 22 lipca 2022 roku, więc do tego czasu na pewno pojawi się w niej wiele interesujących treści.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze PlayStation 5, to w polskich sklepach ceny tej konsoli zaczynają się od 3000 zł.

Apple TV+

Źródło

You may also like...