Darmowe Apple Music dla studentów teraz przez sześć miesięcy

Apple zachęca studentów do korzystania ze swej usługi Apple Music. Firma do sześciu miesięcy wydłuża okres korzystania z serwisu całkowicie za darmo.

W przeciwieństwie do Spotify, Apple Music jest usługą w pełni płatną. By z niej korzystać, musimy więc sięgnąć po naszą kartę kredytową i opłacić nią subskrypcję. Istnieje jednak sposób, by przynajmniej przez jakiś czas korzystać z usługi całkowicie za darmo. Wystarczy być studentem.

Dotychczas Apple oferowało studentom 3-miesięczny okres testowy swej usługi. Firma postanowiła jednak bardziej zachęcić ich do korzystania ze swego muzycznego serwisu, podwajając ten okres. Teraz jeśli zdecydujemy się na studencki pakiet abonamentowy, przez 6 miesięcy będziemy słuchać muzyki całkowicie za darmo. Po upływie promocyjnego okresu, student nadal będzie miał więcej korzyści od zwykłego użytkownika. Wprawdzie musi już opłacać abonament, ale jego wysokość jest bardzo atrakcyjna i wynosi tylko 4,99 dolarów miesięcznie.

Aby skorzystać z nowej promocji, musimy posiadać skrzynkę pocztową w oficjalnej domenie uczelni, a także przejść weryfikację. Powinniśmy też wiedzieć, że jest dostępna wyłącznie dla osób, które nie są subskrybentami. Jeśli już opłacacie abonament i jesteście studentem, możecie jedynie skorzystać ze studenckiego planu, który kosztuje wspomniane 4,99 dolarów.

To nie wszystkie oferty dla osób zdobywających wiedzę, przygotowane przez Apple. Amerykańska firma uruchomiła właśnie tegoroczną edycję promocji Back to School. Każdy kto zdecyduje się kupić wybrany produkt koncernu z Cupertino, za darmo otrzyma parę słuchawek Beats Studio 3. Aby je dostać, musimy kupić iMaca lub notebook Maca.

Apple Music

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...