Darmowe osłony na Galaxy S3

Wszyscy lubimy otrzymywać darmowe prezenty, dlatego też Samsung w ubiegłe święta rozdał całkiem sporo darmowych gadżetów dla posiadaczy smartfonów Galaxy S3 i Galaxy Note II.

Koreański koncern oferował osłony tzw. Flip Cover, oraz NFC TecTiles. Wystarczyło tylko zarejestrować posiadany sprzęt na oficjalnej stronie, aczkolwiek oferta skierowana była niestety wyłącznie do Amerykanów. Mimo to promocja cieszyła się dużą popularnością i bardzo szybko zabrano wszystkie darmówki.Dodam, że Flip Covers, to specjalna osłona na smartfona. Zastępuje oryginalną pokrywę na baterię i posiada klapkę zasłaniającą tylną ściankę, a dostępna jest w kilku żywych kolorach. Zwykle taki gadżet kosztuje 40 dolarów, nic więc dziwnego, że tak szybko go rozebrano.

Z kolei TecTiles, to znaczniki NFC, które pozwalają łatwo przełączyć smartfona w określony tryb, np. tryb samochodowy, lub dyskretny. Wystarczy tylko przyłożyć go do znacznika i opcje są automatycznie przestawiane. Znaczniki można programować i w ten sposób np. ładować określone aplikacje, lub internetowe strony.

Szkoda, że europejski oddział Samsunga nie zorganizował podobnej promocji.

Źródło: Facebook.com

You may also like...