Darmowy dostęp do Stadia Pro dla użytkowników YouTube

Subskrybenci serwisu YouTube Pro, mogą za darmo przetestować platformę Stadia Pro. Promocja obejmuje darmowy dostęp do serwisu z grami, przez okres trzech miesięcy.

W ostatnim czasie powstało kilka platform oferujących granie w internetowej chmurze, więc ich właściciele coraz zacieklej walczą o klientów. Jedna z nich należy do koncernu Google, a nazywa się Stadia, oferując użytkownikom możliwość zabawy bardzo szeroką gamą tytułów. Platforma oferuje nie tylko granie w chmurze, ale też atrakcyjne zniżki na zakup interesujących gier.

W ramach nowej promocji, można teraz wypróbować tę usługę całkowicie za darmo. Subskrybenci YouTube Premium otrzymali bowiem możliwość darmowego korzystania ze Stadia Pro przez okres trzech miesięcy. Promocja dotyczy jednak tylko użytkowników, którzy nigdy wcześniej z serwisu nie korzystali.

Aby z niej skorzystać, wystarczy jedynie założyć konto, a wówczas automatycznie rozpocznie się darmowy okres próbny. Niestety promocja ma ograniczenie terytorialne, więc mogą z niej korzystać wyłącznie osoby ze Stanów Zjednoczonych. Po zakończeniu promocji, dalsze korzystanie z serwisu będzie wiązało się z koniecznością opłacania abonamentu w wysokości 9,99 dolarów miesięcznie.

Stadia Pro

Źródło

You may also like...