Darmowy abonament Apple TV+ dla nabywców telewizorów LG

LG zachęca do zakupu swych telewizorów smart TV, oferując klientom darmową subskrypcję serwisu Apple TV+. Mogą z niego korzystać przez okres trzech miesięcy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Konkurencja na rynku telewizorów smart TV jest bardzo duża, więc ich producenci wymyślają różnego rodzaju promocje zachęcające do zakupu. Z taką ofertą wychodzi do swych klientów również koncern LG, który dodaje do swych telewizorów darmową 3-miesięczną subskrypcję serwisu Apple TV+.

Promocja obejmuje wszystkie kompatybilne modele smart TV koreańskiego producenta, pochodzące z lat 2016-2021. Oczywiście oferta jest dostępna tylko w regionach, gdzie można korzystać również ze wspomnianego serwisu. Aby z niej skorzystać, należy być właścicielem jednego z telewizorów tego producenta oraz zarejestrować się na jego stronie do 13 lutego przyszłego roku.

Apple TV+ to serwis filmowy, wprowadzony na rynek 1 listopada 2019 i dostępny w ponad 100 krajach. Usługa oferuje dostęp do bogatej oferty filmów i seriali, w tym także wielu własnych produkcji. Można z niej korzystać m.in., na telewizorach LG, Samsunga, Vizio i Sony, a także na pececie, konsolach oraz sprzęcie Apple. Usługa jest dostępna na polskim rynku i kosztuje 24,99 zł miesięcznie.

Apple TV+

Źródło

You may also like...